نمایش مطلب

خبرهای دنیای دیجیتال

هر چه  به روز معرفی پرچمداران گوشی موبایل گلکسی اس 10 سامسونگ نزدیک‌ تر می‌ شویم، اخبار بیشتری در مورد این پرچمدار خاص و جنجالی منتشر می‌شود. به گفته برخی از منابع معتبر، شرکت سامسونگ قصد دارد تا برای جلب توجه کاربران، به همراه نسخه پیش فروش پرچمدار گلکسی اس 10، یک عدد هدفون بی‌سیم جدید گلکسی باز هدیه بدهد.

مشاور عالی ستاد فناوری و علوم شناختی در مجله صبحگاهی «طلوع» که از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، رتبه 15 ایران در زمینه هوش مصنوعی در دنیا را یادآور شد و توضیح داد: کشورمان در منطقه خاورمیانه با کشور ترکیه رقابت می‌کند و در اکثر حوزه‌ های علوم شناختی همچون هوش مصنوعی، زبان شناسی شناختی، علوم شناختی و علوم اعصاب شناختی از  کشور ترکیه پیشی گرفته است.

کمیته‌ ی برنامه ریزی بازی های المپیک 2020 توکیو اعلام کرده بود که قصد دارند با استفاده از بازیافت دستگاه های الکترونیکی از کار افتاده مدال مسابقات را تولید کنند. تلاش این کمیته این است تا با کمک عموم مردم بتواند به اهداف خود برسد که به نظر می‌رسد در این امر موفق بوده است.

جف بیزوس مدیر عامل  شرکت آمازون می گوید اخیرا تحت فشار تهدیدهایی قرار گرفته است که از سوی نشریه نشنال اینکوایر مطرح می شود. محتوای این تهدیدها افشای تصاویری برهنه از بیزوس و مرتبط با خیانت وی به همسرش است.

یک رتبه‌ بندی جدید، شهر لندن را بهترین شهر برای اتصال به اینترنت براساس معیارهایی همچون سرعت پهنای باند، در دسترس بودن وای ‌فای و پوشش 4G معرفی می‌کند.

بنا بر گزارش های منتشر شده از وب سایت Markets Insider، فعالیت های شرکت انویدیا در زمینه ارزهای دیجیتال تاکنون 1.95میلیارد دلار درآمد برای این شرکت به همراه داشته است. 

دادگاهی در آلمان به طور رسمی فیسبوک را متهم به سوء استفاده از اطلاعات کاربران کرد. بر اساس حکم این دادگاه مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک، از تسلط بازار خود در جمع آوری، ادغام کردن و استفاده از داده های کاربران سوء استفاده می کند.

فیسبوک قصد دارد پاداش هایی ویژه را به کارمندانی اعطا کند که به این شرکت در افزایش مصالح اجتماعی فیسبوک کمک می کنند. درواقع هر اندازه کارمندان تکنیک های بهتری برای پیشرفت اجتماعی فیسبوک پیدا کنند، احتمال دریافت جایزه آنان بالاتر خواهد رفت.