نمایش مطلب

گوشی موبایل*اینترنت موبایل*سیم کارت*سیم کارت ارزان*قیمت گذاری سیم کارت 0912

تصمیم شرکت شیائومی درباره  ۲ گوشی موبایل جدید

شرکت شیائومی طی تصمیمی عجیب اعلام کرد که گوشی‌های موبایل Mi 10 Ultra و Redmi K30 Ultra فقط در بازار کشور چین عرضه می‌شوند.

اخیراً گوشی موبایل Mi 10 Ultra موفق شده تا جایگاه اول را در رده بندی DxOMark کسب کند و جایگاه بهترین دوربین گوشی موبایلی را به خود اختصاص دهد.

کاهش تعداد مسیجهای ورودی به اپراتورهای تلفن همراه

اعداد مسیجهای ورودی به هر یک از اپراتورهای تلفن همراه از سمت سایر اپراتورها، در سه ماهه‌ ابتدایی سال ۱۳۹۹ به بیش از هفت میلیارد مسیج می‌ رسد که در مقایسه با آمار هشت میلیاردی سه ماهه گذشته کاهش یافته است.

آذری‌ جهرمی: تخلف ۶۰۰ میلیارد تومانی اپراتورها احراز شده است

وزیر ارتباطات امروز در حاشیه هیات دولت گفت: میزان گران‌فروشی اپراتورها به مبلغ ۶۰۰ میلیارد تومان توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور احراز شده است.

وی افزود: در این خصوص دادگاهی تشکیل شده و دادگاه با توجه به ضوابط خود احکامی را صادر خواهد کرد. عمل کردن بر خلاف مقررات و در جهت ظلم به مردم، اتفاق ناخوشایندی است که ما با قاطعیت با آن برخورد خواهیم کرد.

اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گرانفروشی اپراتورها صادر شد

مهلت ۴۸ ساعته برای بازگرداندن بسته‌ ها، تخلف در یکماه برای همراه اول جریمه ۵۱۰ میلیارد تومانی و برای ایرانسل جریمه ۳۳۰ میلیارد تومانی را به همراه خواهد داشت.

جاسوسی از ترافیک اینترنت ماهواره‌ ای با تلویزیون‌ های عادی

آسیب پذیری‌های امنیتی تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای، به هکرها امکان داده تا با صرف هزینه ۳۰۰ دلاری به محتوای داده‌های کاربرانی که از این خدمات استفاده می‌کنند، دسترسی یابند.

محققان دانشگاه آکسفورد ترافیک اینترنت ماهواره‌ ای کشتی‌ های مختلف، شرکت‌ های حقوقی، ارائه دهندگان خدمات اینترنت اشیا و غیره را با شناسایی آسیب پذیری‌ های تجهیزات شرکت‌ های خدمات اینترنت ماهواره‌ای به سادگی هک کردند. آنها همه این کارها را از دفتری در انگلیس انجام داده‌اند.

یکی از محبوب ‌ترین امکانات گوشی موبایل آیفون به سیستم عامل اندروید آمد

گوگل قابلیت جدیدی به اندروید اضافه کرده که امکان می دهد فایلها میان دو دستگاه اندرویدی به راحتی و بدون نیاز به باز کردن برنامه مبادله شوند.

این قابلیت جدید که پاسخ گوگل به ویژگی "ایردراپ" اپل است، اشتراک گذاری در نزدیکی (Nearby Share) نام دارد و کاربران اندروید مدتها خواستار آن بودند.

قابلیت جدید هنگامی که دستگاههای اندرویدی نزدیک هم قرار دارند تشخیص داده و اجازه می دهد کاربران بدون اجرای برنامه، به اشتراک گذاری محتوا بپردازند. هنگامی که کاربران اندروید دریافت کننده را انتخاب می کنند، گوشی به طور اتوماتیک بهترین راه برای اشتراک گذاری فایل مانند استفاده از بلوتوث یا وای فای را انتخاب می کند. این قابلیت حتی هنگامی که دستگاه آفلاین است هم کار می کند.