نمایش مطلب

ماکروسافت قوی تراز اپل شد

⁠⁠⁣مایکروسافت سال میلادی را بالاتر از اپل به عنوان باارزش‌ترین شرکت آمریکایی به پایان برد

⁣مایکروسافت بالاتر از اپل و آمازون و بدون اینکه هیچگاه به ارزشی بالغ بر 
یک تریلیون دلار رسیده باشد، به‌عنوان باارزش‌ترین شرکت سهامی عام 
آمریکایی، سال میلادی را به پایان می‌برد.
  
هرچند به اعتقاد کارشناسان این رتبه موقتی خواهد بود، لیکن اکنون مایکروسافت سرخوش از این موفقیت و بازپس‌گرفتن جایگاه پیشین خود است. درحقیقت غول فناوری ردموند، رقابت تبدیل شدن به شرکتی با ارزش یک تریلیون دلار را به اپل و آمازون باخت و حتی در فصل پایانی سال میلادی کل ارزش بازار آن بیش از یکصد میلیارد دلار کاهش یافت. اما دراصل میزان کاهش ارزش سهام مایکروسافت در این دوره از
 سایر پیشتازان فناوری کم‌تر بود.

سایت سیم کالا در ادامه این خبر از رو نمایی چندین گوشی موبایل برای شما میگوید

هدفون بی سیم سونی با تکنولوژی حذف نویز هوشمند معرفی شد

این مدل (WH-CH700N) برای شنیدن موسیقی مناسب است و ویژگی‌هایی ارائه می‌دهد که از این بین می‌توان به بهره‌مندی از میکروفون و داشتن دستیار صوتی هوشمند اشاره کرد.
حذف نویز هوشمند یا AINC با استفاده از هوش مصنوعی صداهای محیطی را تحلیل می‌کند و ویژگی حذف نویز را با توجه به این صدا‌ها تنظیم می‌نماید.

هواوی P Smart 2019 با قیمت 285 دلار معرفی شد

گوشی هواوی P Smart 2019 به صورت رسمی معرفی شد. قدرت هواوی پی اسمارت 2019 را چیپست Kirin 710 تامین می کند.

در اوایل ماه دسامبر شاهد انتشار اطلاعاتی از گوشی هوشمند جدید هواوی در فضای مجازی بودیم. امروز گوشی هواوی P Smart 2019 در معرض دید عموم قرار گرفت. این اسمارت فون از نظر طراحی و مشخصات فنی تفاوت چندانی با گوشی آنر 10 لایت ندارد. هواوی برای این گوشی هوشمند خود قیمتی برابر با 285 دلار را در نظر گرفته است.

دستگاه Nokia 5.1 Plus جدیدترین گوشی نوکیا است که آپدیت اندروید 9.0 یا همان Pie را دریافت می‌کند. طبق اعلام این کمپانی انتشار آپدیت اندروید 9 برای گوشی Nokia 5.1 Plus آغاز شده است و به زودی در اختیار کلیه کاربران قرار می‌گیرد. با این حال هیچ اشاره‌ای به قابلیت‌ها یا تغییرات جدید نشده است.