الو خط
نمایش مطلب

سیم کارت و گوشی موبایل های روز

سیم کارت و گوشی موبایل های روز

نصب اندروید روی گوشی موبایل آیفون

یک کاربر ردیت تونسته با استفاده از یک گوشی اندرویدی، آیفون رو جیلبریک کنه!

 این کاربر از حفره امنیتی Checkra1n؛ که اولین روش جیلبریک موقت iOS 13 هست، برای جیلبریک استفاده کرده.

 این روش به تازگی بر روی لینوکس هم قابل استفاده هست، بنابراین میشه روی اندروید هم از اون استفاده کرد. برای اینکار نیاز به گوشی اندرویدی روت شده هست و با وصل کردن ایفون به این گوشی میشه ایفون های 5 تا 10 رو جیلبریک کرد.

هدیه «جک ما» به ایرانی‌ها برای مقابله با کرونا

«جک ما»  کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینی و مالک شرکت بزرگ «علی بابا» از اهدای یک میلیون عدد ماسک تنفسی صورت به ایران خبر داد.

«جک ما» در ویبوی خود به زبان چینی با انتشار تصویر چند کودک که به دلیل ابتلا به کرونا بستری شده اند نوشت بین ما و ایران هزاران مایل فاصله است اما این فاصله باعث دوری دو ملت از یکدیگر نشده است.

او با اشاره به شیوع ویروس کرونا در ایران نوشت در روزهای اخیر، ما تلاش های بسیاری را برای جمع آوری یک میلیون ماسک انجام داده ایم اگرچه فاصله بسیار دور است و حمل و نقل پر دردسر است اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا هرچه سریعتر آنها را به تهران بفرستیم.

وی اظهار امیدواری کرد این ماسک ها بتوانند نیاز فوری ایران را کاهش دهند از کودکان محافظت کنند و هرچه سریع تر به همه گیری کرونا پایان دهند و جهان را سالم تر کنند.

این کار افرین بزرگ چینی ادامه داد: اخیراً اوضاع اپیدمی در ایران جدی تر شده است و ایران با کمبود ماسک و تجهیزات پزشکی مواجه است.

جک ما (Jack Ma) (زاده ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۴) کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینی است، که در سال ۱۹۹۹ گروه علی‌بابا را تأسیس کرد وی به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیات مدیره گروه علی‌بابا فعالیت کرد.

جک ما در ماه اوت ۲۰۱۸ با دارایی خالص ۳۸٫۶ میلیارد دلار در فهرست ثروتمندترین افراد چین قرار گرفت وی هم‌اکنون در رتبه ۲۰ از فهرست ثروتمندترین افراد جهان مجله فوربز قرار دارد. 

افزایش قیمت گوشی موبایل در بازار ایران

عضو انجمن واردکنندگان گوش موبایل از افزایش ۱۵ درصدی قیمت گوشی های موبایل چینی در بازار ایران به دلیل افزایش قیمت جهانی خبر داد و گفت: شاید حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت در انتظار این بازار باشد.

به‌خاطر نقش کشور چین در تامین قطعات سایر برندها نیز شاهد افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت گوشی‌های موبایل از سایر برندها در بازار جهانی هستیم.

بهترین و قوی‌ ترین گوشی‌های موبایل فوریه 2020 به انتخاب ANTUTU

گوشی‌ های موبایل پرچمدار شرکت شیائومی مدل می 10 پرو و می 10 متوسط امتیاز 594069 و 564327 را کسب کرده‌اند که به ترتیب جایگاه اول و دوم فهرست آنتوتوی این ماه متعلق به آن‌هاست. 

 گوشی موبایل ویوو IQOO 3 نیز در رده سوم قرار گرفت