الو خط
نمایش مطلب

گوشی های موبایل روز دنیا

گوشی های موبایل روز دنیا

شکایت جدید علیه اپل

یکی از پزشکان دانشگاه نیویورک معتقد است اپل از اطلاعات پتنت ثبت‌ شده وی برای تشخیص توانایی تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی اپل واچ سوءاستفاده کرده است. اپل واچ با این قابلیت می‌تواند جان بسیاری را از مرگ نجات دهد.

انتظار برای بازگشت آنتن ۲۸ هزار گوشی موبایلی که ناگهان پرید!

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: تلفن‌ های همراهی که مدتی پیش به خاطر رجیستری قطع شده بود به تدریج و بر اساس اولویت وصل خواهند شد.

از شرکت مایکروسافت اصرار؛ از کاربران ویندوز 7 انکار!

شرکت مایکروسافت ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۴ دی ۱۳۹۸) به صورت رسمی به پشتیبانی از ویندوز ۷ پایان می‌دهد.

اما کاربران بسیاری در سرتاسر دنیا هستند که همچنان از ویندوز 7 استفاده می‌کنند.

نینتندو سوییچ «شکننده‌ترین» دستگاه سال لقب گرفت

اگرچه ۲۰۱۹ از نظر آمار فروش سال خیلی خوبی برای نینتندو بود، اما تمام اخبار خوش کنسول سوییچ در تمام مدت با اعتراض کاربران به مشکل کنترل هایش همراه بود.اتحادیه مصرف‌ کنندگان فرانسه (UFC-Que Choisir)، نینتندو را به عنوان یکی از بدترین کمپانی‌های سال ۲۰۱۹  برشمارد، و به کنسول سوییچ نیز برچسب «شکننده‌ ترین» دستگاه سال را زد. بدون شک مشکلی که اتحادیه با سیستم مورد بحث داشته، ناشی از جوی-کان دریفت و عدم رفع آن در درازمدت بوده است.

قابلیت عکاسی در شب دوربین گوشی آیفون 11 پرو

‏آموس شپل، عکاس حرفه‌ای، با سفر به شهر مورمانسک روسیه، تصاویر بسیار زیبایی ثبت کرده که قابلیت عکاسی در شب (Night Mode) دوربین آیفون ۱۱ پرو را به رخ می‌کشد.‏شپل قابلیت نایت مود دوربین گوشی آیفون را جادویی توصیف می‌کند.

ثبات در بازار موبایل؛ منتظر کاهش قیمت ‌ها باشید

نایب رییس کمیته تخصصی تلفن همراه اتاق اصناف ایران:

با سیاستهای اعمال شده از سوی دولت، هم اینک ۲۰۰ شرکت به صورت قانونی گوشی تلفن همراه را به تعداد زیاد وارد کشور می‌کنند و هم اینک عمده گوشی‌های تلفن همراه موجود در ایران از برندهای اصلی "سامسونگ، هوآوی، آنر، آیفون، نوکیا و شیائومی" هستند.

دولت در تلاش است با اختصاص ارز نیمایی به واردات این کالا قیمت آن را کنترل کند که به زودی شاهد تثبیت قیمت در بازار خواهیم بود.

گوشی نوکیا دراسترالیا جایگزین گوشی هواوی شد

اپراتور تلفن همراه ودافون دراسترالیا از همکاری با شرکت نوکیا برای ارائه خدمات نسل پنجم در این کشور خبر داد؛ امری که به معنای عدم حضور هواوی در بازار مخابراتی این کشور است.هواوی در ماه آگوست از حذف صد فرصت شغلی خود در استرالیا به علت کاهش همکاری‌ های دوجانبه با این کشور خبر داده بود. قرار است ظرف 5 سال آینده 400 کارمند دیگر هواوی در استرالیا هم شغل خود را از دست بدهند.

 


برچسب ها :