الو خط
نمایش مطلب

گوشی موبایل سیم کارت تکنولوژی

گوشی موبایل سیم کارت تکنولوژی

پاسوپیا Pasopia نام اولین کامپیوتر خانگی‌ای بود که توسط توشیبا ساخته شد و همانطور که در تصویر می‌بینید حجم آن به‌صورت قابل توجهی کوچک بوده.

برای سال ۱۹۸۱ تجهیزات قابل قبولی هم داشته، شامل ۶۴ کیلوبایت حافظه رم و رزولوشن تصویر ۶۴۰ در ۲۰۰ پیکسلی!

گوشی ردمی K20 پرو را که می‌شناسید؟ پرچمداری که این روزها حسابی سر و صدا به‌پا کرده. اما صرف نظر از ویژگی‌های داخلی، طراحی ظاهری و بدنه این گوشی هم حسابی چشم ‌گیر است

پیکسل‌ بوک‌ گو محصول جدید گوگل است.

یک لپ‌ تاپ ۹۹۹دلاری که صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی دارد و وزن آن به زحمت به یک کیلوگرم می‌رسد و می‌توان با یک مرتبه شارژ کامل تا دوازده ساعت مداوم کار کند. 

دقیقا به دلیل همین مدت‌طولانیِ کارکرد است که گوگل پسوندGoرای برای آن انتخاب کرده است.

گفته شده که این گجت قادر است تا تنها با بیست دقیقه شارژ، برای دو ساعت کار مداوم انرژی ذخیره کند.

حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ مشکل‌ساز شد

اخیرا یک کاربر بریتانیایی مدعی شد که پس از نصب یک گلکس محافظ از سازنده‌ای متفرقه بر رو گلکسی اس ۱۰ خود، این گوشی با اثر انگشت سایرین نیز باز می‌شود.

گفته شده که سامسونگ، پس از بررسی، ادعای این کاربر را تایید کرده و گفته در تلاش است تا با یک پچ نرم‌افزاری جدید این مشکل را حل نماید.

بدیهی است که به دلیل فناوری پیشرفته و حساس فراصوت حسگر اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ ، به احتمال بالا هر گلس محافظ متفرقه‌ای میتواند برای آن مشکل ایجاد کنند اما این ایراد اگر منجر به از بین رفتن امنیت باشد حقیقتا خطرناک است؛ بخصوص که امروزه بسیاری از اپلیکیشن‌های بانکی با اثر انگشت باز می‌شوند.

 


برچسب ها :