الو خط
نمایش مطلب

نگرانی‌های رو به افزایش درباره اپلیکشن محبوب فیس‌اپ

احتمالا خیلی از شما این روزها درگیر پیر و جوان کردن چهره خود و دوستان‌تان با Faceapp هستید اما آیا به این موضوع هم فکر کرده‌اید که شما دارید با دست خودتان یک تصویر دقیق از چهره‌تان را در اختیار یک اپلیکیشن پردازش چهره قرار می‌دهید؟

اگر نسبت به این کار و عواقب احتمالی‌اش آگاهی دارید که هیچ، اما اگر مثل من و خیلی‌های دیگر تا بحال به آن فکر نکرده بودید، بد نیست پیش از اینکه دوباره یک عکس دقیق از چهره خود را تقدیم این اپلیکیشن کنید کمی بیشتر فکر کنید.

تصور اینکه این برنامه با اهداف تجاری و تبلیغی از داده‌های ما استفاده کند می‌تواند کمترین عواقب احتمالی آن باشد. پس اگر با انگلیسی آشنایی دارید بد نیست یک بار شرایط و ضوابط حریم شخصی (Privacy policy ) آن را بخوانید یا از یکی از دوستان یا آشنایان بخواهید که آن‌ را برای شما ترجمه کند. یا اینکه می‌توانید صبر کنید تا گزارش‌ تیم ما از ضوابط حریم شخصی #فیس‌اپ را بخوانید.

کاهش قیمت دلار قیمت گوشی را کمی کاهش داد

پس از کاهش چند روزه قیمت ارز، دیروز و امروز قیمت برخی انواع گوشی تلفن همراه در بازار نیز کاهش یافت.

بعنوان مثال امروز برخی انواع گوشی‌ های هوشمند ساخت اپل کاهشی پ در حدود 200 تا 500 هزار تومان در قیمت را تجربه کردند. قیمت آیفون ایکس 64 گیگ به 13 میلیون و 650 هزار تومان رسیده است. همین مدل گوشی با حافظه 256 گیگابایت به 14 میلیون و 750 هزار تومان فروخته می شود.

سامسونگ گلکسی فیت به زودی همراه شما می شود

برای اونهایی که حوصله ساعت های هوشمند رو ندارن و کارشون با یک مچ بند هوشمند راه می افته با قیمتی در حدود 450 هزار تومان.

فقط به نظر شما یه مقدار زیادی شبیه مچ بند هوشمند شیائومی نیست

یک هفته از همه‌گیر شدن #فیس_اپ گذشت

پس از یک هفته از تب و تاب اپلیکیشن هیجان انگیز  Faceapp حالا وقت آن رسیده که کمی هم به زوایای مختلف این برنامه و نقاط اشتراک آن با سایر اپلیکیشن های موبایلی بپردازیم

اشتراکات و نقاط احتیاطی که شاید برای بعضی از ما مهم و برای برخی اصلا اهمیت نداشته باشد

دیدن این گزارش ویدئویی کوتاه از این جهت خالی از لطف نیست که می تواند برای دقایقی ما را به این فکر فرو ببرد که سرگرم شدن با اپلیکیشن های موبایل بعضا دارای چه حاشیه هایی است.