الو خط
نمایش مطلب

خدمات اپراتورها به مشترکان سیل زده

خدمات اپراتورها به مشترکان سیل زده

خدمات اپراتورها به مشترکان سیل ‌زده به دلیل بدهی قطع نمی‌ شود

محمد جواد آذری جهرمی امروز جمعه در حساب توییتری خود نوشت جمع زیادی از مردم خوب خوزستان همچنان درگیر سیل هستند . از اپراتورها خواستم دریافت مطالبات خود در این شهرها را تا پایان اردیبهشت به تعویق بیاندازند و خدمات به‌ هیچ وجه به دلیل بدهی قطع نشود. پیشنهاد دارم در صورت امکان سایر دستگاه ها نیز برنامه ویژه‌ ای برای آن مناطق در نظر بگیرند.

سامسونگ رکورد خودش را شکست آمارها نشان می‌دهند گلکسی s۱۰، جدیدترین پرچم‌ دار سامسونگ، توانسته از لحاظ فروش هفته‌ ی اول در بازار آمریکا، عملکرد بهتری از گلکسی s۹ داشته باشد.

پسورد میلیون‌ ها کاربر اینستاگرام در اختیار کارمندان این شرکت

به گزارش تلگراف، فیس بوک اعلام کرده پسورد میلیون‌ ها کاربر اینستاگرام که به شکل یک فایل متنی در سرورهای شرکت ذخیره بوده، اکنون فاش شده است. به این ترتیب احتمالاً کارمندان این شرکت به پسورد افراد دسترسی داشته‌ اند.

لنز فوق عریض آیفون 2019 در راه است

مینگ‌‌ چی‌ کو، تحلیلگر شناخته‌ شده‌ ی محصولات اپل، اخیرا در یادداشت جدیدی اعلام کرده این شرکت در حداقل دو مدل از آیفون‌های ۲۰۱۹ از دوربین سه‌ گانه استفاده کرده است. ظاهرا یکی از این دوربین‌ ها به لنز فوق‌ عریض مجهز می‌شود تا بتواند گستره ‌ی بیشتری از مناظر در عکس جای دهد. همچنین، آیفون‌ های جدید دوربین سلفی بهبود یافته‌ ای خواهند داشت.

سیم کارت-گوشی موبایل-گوشی آیفون


برچسب ها :