نمایش مطلب

گوشی موبایل  جدید اپل کدام است

پیش بینی قیمت آیفون های جدید اپل در بازار ایران

گوشی Iphone 9
شرکت اپل قرار است در کنفرانس خود آیفون ۹ را به عنوان پرچمدار شرکت اپل با دو ظرفیت حافظه ۶۴گیگابایتی و ۲۵۶ گیگابایتی به بازار مصرف عرضه کند، آیفون ۹ با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت احتمالا ۷۰۰دلار قیمت داشته باشد. اگر قیمت روز دلار را ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان در نظر بگیریم، قیمت آن به ۹ میلیون و ۲۴۰هزار تومان می رسد. با اضافه کردن یک میلیون تومان هزینه رجیستری گوشی تلفن همراه، قیمت این گوشی در ایران به ۱۰ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان خواهد رسید.

گوشی iphone Xs
پرچمدار بعدی شرکت اپل آیفون ایکس اس نام دارد که قرار است در 3 مدل با ظرفیت های ۶۴ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت عرضه شود، پیش بینی ها از قیمت آیفون ایکس اس ۶۴ گیگابایتی رقم ۹۰۰ دلار را برای این محصول در نظر گرفته اند که اگر به واحد پول خودمان برگردانیم، می شود ۱۱میلیون و ۹۰۰ هزار تومان که در ایران دست کم با قیمت ۱۴ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان به دست مشتری های ایرانی خواهد رسید.

گوشی iphone Xs max
محصول بعدی که قرار است در کنفرانس ویژه خبری اپل به بازار عرضه شود، آیفون ایکس اس ماکس است، شرکت اپل برای این محصول خود سه ظرفیت ۶۴ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت در نظر گرفته است. پیش بینی می شود آیفون ایکس اس ماکس ۶۴ گیگابایت هزار دلار قیمت بخورد. این رقم با احتساب نرخ روز دلار ، ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود، با اضافه کردن یک میلیون تومان به عنوان هزینه رجیستری قیمت این محصول برای فروشنده به ۱۴میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد رسید و اگر فروشنده سود ۱۰ درصد را برای فروش در نظر بگیرد، قیمت این محصول برای مصرف کننده ۱5میلیون و 600 هزار تومان تمام می شود.

سیم کارت-simcard-simkart-simcart-گوشی آیفون-اپل