نمایش مطلب

خبر روز دنیای دیجیتال

کمپانی شیائومی از جدیدترین قفل ضد سرقت و هوشمند جهان رونمایی کرد. این سیستم بر پایه شناسایی بیومتریک طراحی شده و بدون هیچ‌ گونه خطا، اثر انگشت صاحب قفل را شناسایی کرده و در کمتر از یک ثانیه آن را باز می‌کند.

مجری طرح نسل پنجم شبکه ارتباطی (۵G ) در ایران از آمادگی مرکز تحقیقات مخابرات برای سرمایه گذاری مشترک در جهت پیاده‌ سازی و بهره‌ برداری از بستر تست ۵G و Beyond ۵G خبر داد.

پژوهش گسترده میدانی و جالب نشان می دهد که 70 درصد نوجوانان آمریکا تحت تاثیر تبلیغات اینستاگرامی هستند و خریدهای خود را با کمک اینستاگرام انجام می دهند.

سری گلکسی J سامسونگ رسما جای خود را به سری گلکسی A داد. به این ترتیب دیگر نباید منتظر معرفی گوشی های هوشمند جدید از سری گلکسی جی سامسونگ باشیم.

نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ تجاری برای تمامی کاربران در همه کشورهای جهان قابل دسترسی قرار گرفت.

معاون علمی و فن آوری رئیس جمهوری گفت : کشورمان با وجود 6 هزار استارت آپ فعال بزرگترین استارت آپ های منطقه را به خود اختصاص داده که باید از این ظرفیت در راستای توسعه پایدار بخوبی استفاده شود.

مسدود کردن ۳۰۰۰ سیم‌ کارت بی‌نام و نشان/ ۱۲ هزار خط دیگر در نوبت مسدودشدن

رئیس پلیس آگاهی ناجا از کاهش ۴۰ درصدی کلاهبرداری کارت به کارت در سراسر کشور خبر داد و گفت: در این خصوص بیش از ۳ هزار خط تلفن همراه مسدود شد.درصدد هستیم که ۱۲ هزار خط دیگری که در این راستا فعالیت داشتند (سیم‌کارت‌های بی‌نام و نشان) را مسدود کنیم.

سیم کارت سیم کارت رند سیم کارت همراه اول سیم کارت دایمی سیم کارت اعتباری