نمایش مطلب

مکالمه سیم کارت طرح خانواده همراه اول

بسته های مکالمه خانواده

برای اولین بار، همراه اول امکان مکالمه رایگان به صورت نامحدود و همچنین دوطرفه را بین دو مشترک در قالب بسته‌های مکالمه خانواده فراهم کرده است.

اگر مشترک دائمی همراه اول هستید، یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه بخرید، با تقسیم این دقایق بخشی از آن را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنید، کلیه مکالمات شما با ایشان و بالعکس تا ۳۰ روز رایگان خواهد شد. حجم بسته برای مکالمه شما و ایشان با سایر شماره های درون شبکه مصرف می‌شود.

 

 

معرفی بسته های مکالمه خانواده

   
ردیف

حجم بسته اصلی

اعتبار زمانی

تعداد مشترکین فرعی

قیمت(تومان)

۱

۵۰۰ دقیقه درون شبکه

۳۰ روز

۱ مشترک دائمی

۲۸,۵۰۰

۲

۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه

۳۰ روز

۲ مشترک دائمی

۵۷,۰۰۰

 

 

قوانین مربوط به خرید و تقسیم بسته‌های مکالمه خانواده سیم کارت های همراه اول

 

بسته مکالمه خانواده ۵۰۰ دقیقه

مشترک دائمی خریدار بسته (مشترک اصلی)، در هنگام خرید بسته ماهانه ۵۰۰ دقیقه ای درون شبکه، با اعلام یک شماره دائمی همراه اول به عنوان مشترک فرعی، به صورت پیش فرض ۱۰۰ دقیقه از حجم بسته را به وی هدیه می کند. به این ترتیب،  تا ۳۰ روز کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک فرعی و بالعکس رایگان خواهد شد.

 

  • مشترک اصلی می تواند برای اختصاص دقایق بیشتر، در منوی *۱۰*۳۳۴# از طریق گزینه اشتراک‌گذاری اقدام نماید. اشتراک دقایق به صورت پیشفرض در بسته های ۱۰۰ دقیقه ای امکان دارد.

  • حجم بسته برای مکالمه سیم کارت این دو نفر با سایرین استفاده می شود و مکالمات آنها به صورت نامحدود رایگان خواهد بود

  •  در صورتی که این دو مشترک، دقایق خریداری شده را قبل از ۳۰ روز تمام کنند، همچنان تا پایان ۳۰ روز می توانند از مکالمه رایگان نامحدود با یکدیگر لذت ببرند.

 

بسته مکالمه خانواده ۱۰۰۰ دقیقه سیم کارت های همراه اول

در بسته ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه ای درون شبکه امکان اشتراک گذاری و مکالمه رایگان دوطرفه با دو مشترک دائمی فراهم است. به این شکل که مشترک دائمی خریدار بسته (مشترک اصلی)، در هنگام خرید این بسته، با اعلام یک شماره دائمی همراه اول به عنوان مشترک فرعی، به صورت پیش فرض ۱۰۰ دقیقه از حجم بسته را به وی هدیه می ­کند. به این ترتیب، تا ۳۰ روز کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک فرعی و بالعکس رایگان خواهد شد. حجم بسته برای مکالمه با سایرین استفاده می شود.

  • مشترک اصلی می تواند برای انتخاب نفر دوم برای اشتراک دقایق و مکالمه رایگان، و یا اختصاص دقایق بیشتر به نفر اول، در منوی *۱۰*۳۳۴# از طریق گزینه اشتراک‌گذاری اقدام نماید. اشتراک دقایق به صورت پیشفرض در بسته های ۱۰۰ دقیقه ای امکان دارد.
  • حجم بسته برای مکالمه با سایرین استفاده می شود و کلیه مکالمات مشترک اصلی با هر یک از مشترکین فرعی و بالعکس رایگان خواهد بود. توجه شود که مکالمات بین دو مشترک فرعی نامحدود نیست و از حجم بسته اشتراکی آنها کسر خواهد گردید.
  • در صورتی که این مشترکین، دقایق خریداری شده را قبل از ۳۰ روز تمام کنند، مکالمه رایگان نامحدود همچنان تا پایان ۳۰ روز برقرار خواهد بود.

 

 

درگاه های ارتباطی

   

نوع درخواست

پیامک به ۹۸۱۰+

کد دستوری *۱۰#

استعلام وضعیت

۳۳۴۰

*۱۰*۳۳۴۰#

خرید بسته ۵۰۰ دقیقه

۳۳۴۱

*۱۰*۳۳۴۱#

خرید بسته ۱۰۰۰ دقیقه

۳۳۴۲

*۱۰*۳۳۴۲#

اشتراک‌گذاری

۳۳۴۳

*۱۰*۳۳۴۳#

دریافت راهنما

۳۳۴۹

*۱۰*۳۳۴۹#

سیم کارت همراه اول