نمایش مطلب

طرح ویژه تامین اجتماعی

ارایه سیم‌کارت اعتباری و یک‌سال خدمات به صورت رایگان به تمامی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
رایتل به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، شرایط ویژه ای را جهت برخورداری از خدمات نوین ارتباطی برای این خانواده فراهم آورده‌است. به موجب این طرح، شما بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانید سیم‌کارت اعتباری با بسته آغازین فوق‌العاده به مدت 12 دوره 30 روزه شامل 360 روز تماس صوتی درون شبکه و 24 گیگابایت اینترنت را به صورت رایگان دریافت نمایید.
چنانچه جزو بیمه‌شدگان تامین اجتماعی هستید و تاکنون به خانواده رایتل ملحق نشده‌اید، در طرح ویژه تامین اجتماعی به خانواده رایتل بپیوندید تا علاوه بر بهره‌مندی از پوشش سراسری با کیفیت 3G و 4G رایتل، از تعرفه مناسب، بسته‌های مصرفی ارزان، متنوع و بسته‌های ترکیبی استثنایی رایتل نیز استفاده نمایید.
جزییات بیشتر بسته‌ آغازین سیم‌کارت‌ اعتباری طرح ویژه تامین اجتماعی در زیر آمده‌است:

بسته آغازین
خدمات میزان استفاده مهلت استفاده در هر دوره (روز)
تماس صوتی درون شبکه 10,000 دقیقه تمامی 30 روز
اینترنت 2 گیگابایت 15 روز ابتدای هر دوره 30 روزه

* هدایای هر دوره فقط قابل استفاده در همان دوره است.

نحوه ثبت‌نام

شما بیمه شدگان گرامی تامین اجتماعی با ارایه کد بیمه و کارت ملی خود می توانید برای دریافت سیم کارت اعتباری این طرح از روش‌های زیر اقدام نمایید:

توجه:

  • استفاده از تمامی هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش نسل‌های نوین شبکه تلفن همراه رایتل امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
  • تمامی سیم‌کارت‌های ارایه‌ شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد.