الو خط
نمایش مطلب

 147 هزار مشترک به طرح اینترنت غیرحجمی مخابرات پیوستند

 147 هزار مشترک به طرح اینترنت غیرحجمی مخابرات پیوستند 

پس از تصویب مدل غیرحجمی اینترنت این بار مهندس بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران از استقبال 147 هزار مشترک (شامل مشترکین جدید و مشترکین بسته‌های قبلی) از بسته‌های مدل غیر حجمی اینترنت بر اساس مصرف منصفانه خبر داد.

 بیدخام گفت از آنجایی که مخابرات خود را ملزم به ارائه بهترین سرویس به کاربران می‌داند، بنابراین مشترکینی که از اینترنت حجمی شرکت مخابرات استفاده می‌کنند، تا اتمام زمان قرارداد خود بدون هیچ مشکلی می‌توانند از سرویس‌های حجمی استفاده کنند. در واقع اگر حجم مشترک تمام شده باشد می‌تواند بر اساس مدل جدید، اینترنت غیرحجمی خریداری کند.گفتنی است سیاست شرکت مخابرات استفاده تمامی مشترکان از سرویس‌های مدل جدید اینترنت است، اما تا زمانی که کاربر خود درخواست قطع سرویس را نکند یا دوره اینترنت حجمی به اتمام نرسد سرویس قطع یا به مدل جدید اینترنت غیرحجمی تغییر پیدا نخواهد کرد.

یکی از نکات مهم در این بحث این است که مخابرات برای کسانی که هنوز حجم و زمان مصرفی سرویسشان باقی مانده باشد، فرایندی برای انتقال به مدل جدید تعریف نکرده است.مشترکین می‌توانند از طریق مراجعه به دفتر مخابراتی یا تماس با سامانه 2020 سرویس اینترنت حجمی خود را به غیرحجمی انتقال دهند. باید بدانید که عملیات انتقال نیاز به صرف زمان خاصی ندارد و به صورت آنی انجام می‌شود.


برچسب ها :